Вітання з Новим роком

Дорогі колеги, здобувачі вищої освіти, друзі!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто щиро і сердечно вітаю всіх з Новим 2024 роком!

Новий рік - свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоч сьогодні через війну святкового настрою практично немає, надія на світле майбутнє

та здійснення бажань все ж жевріє в душі кожного українця.

 Минулі роки видались надскладним, але незважаючи ні на що, ми вистояли, не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними. Для кожного з нас найголовнішими цінностями є мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Новий рік – нова сторінка життя. Тож нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай у Новому році у Ваших домівках завжди панує тепло та затишок, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Бажаю Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною! Нехай серце завжди пишається нашою великою нацією, а душа щиро дякує українським Героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Нехай же 2024 рік подарує найголовніше – Перемогу !

А ще зичу Вам простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами!

Гарних всім і радісних Новорічних свят !

Щасливого Нового року !

З глибокою повагою і шаною

Ректор
Університету менеджменту освіти                                              Микола
КИРИЧЕНКО