Вітання з Світлим Христовим Восккресінням!!!

Шановні колеги, здобувачі вищої освіти та друзі!

У ці весняні дні мільйони людей у всьому світі святкують найбільше свято – Світле Христове Воскресіння!

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто сердечно вітаю з Великим Днем Світлого Христового  Воскресіння!

Разом із величним святом Воскресіння Христового до усіх нас приходить довгоочікувана надія і світла радість від перемоги добра над злом. Це бентежне відчуття набуває особливого сенсу у ці буремні для України дні. Всі ми переживаємо надзвичайно тривожне відчуття за долю своєї Вітчизни, за щасливе майбутнє всього українського народу.

Грубо і віроломно порушивши норми загальновизнаного міжнародного права, укладених договорів і домовленостей, росія фактично оголосила війну Україні.

У цей день ми повинні пом’янути безсмертний подвиг героїв та героїнь, які віддали своє життя за нашу Батьківщину. Найкращим духовним пам’ятником для них має стати відроджена нами сильна і могутня, незалежна і єдина соборна Українська держава.

Водночас від кожного з нас вимагається нині як ніколи максимальна витримка, згуртованість і пильність, організованість та дисципліна, аби зберегти як зіницю ока свою Батьківщину.

Великдень – це водночас і велике національне свято, і глибоко особисте та родинне, особливо шановане та возвеличуване нашим народом.

Зичу Вам, аби у цей величний день душі Ваші були багаті на добро, як святковий стіл, чисті та осяйні, як Великодній рушник, веселі та натхненні, як барвисті українські писанки.

Нехай малинові дзвони Воскресіння Христового принесуть у Ваші оселі радість і злагоду, світло та щастя,  перемогу всій нашій неймовірній Україні – перемогу світла над темрявою, віри над безнадією й відчаєм, життя над смертю, добра над злом!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

З глибокою повагою

ректор Університету менеджменту освіти                Микола КИРИЧЕНКО