Всеукраїнський проект «СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч»

Вітаємо!

ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс» запрошує доєднатися до безкоштовної онлайн-програми психологічної допомоги для
- дітей до 18 років, які виховуються в альтернативних формах догляду чи мають особливі освітні потреби;
- дорослих (які виховують дитину з особливими освітніми потребами; є батьками / опікунами альтернативних форм догляду);
- родин, які постраждали через війну, в яких є діти з інвалідністю та ін.
Учасники зможуть відвідати практичні заняття (надання першої психологічної допомоги собі й дітям, реагування на незвичну поведінку дітей, практики відновлення тощо) та прослухати відеолекції. Родини, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, матимуть змогу отримати індивідуальну консультацію (психологічну, юридичну).
Для участі потрібно зареєструватися на сайті  https://confidence.net.ua/

Всі деталі – тут

Програма відбувається в межах Всеукраїнського проекту "СПІЛЬНО. Твоя підтримка поруч" та програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).