ВСТУПНИЙ ВЕБІНАР «ПРОГРАМА ЄС ЕРАЗМУС+ У СФЕРАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ: МОЖЛИВОСТІ КОНКУРСІВ 2023-2024 РР.»

  У межах кампанії конкурсів Еразмус+ Молодь&Спорт на 2023-2024 рр. запрошуємо представників молодіжних та спортивний організацій, закладів освіти, молодіжних рад, асоціацій, федерацій; представників громадських, приватних та державних організацій, що працюють у сферах молоді та спорту приєднатись до вступного вебінару «Програма ЄС Еразмус+ у сфері молоді та спорту: можливості конкурсів 2023-2024 рр.», що відбудеться 23 серпня 2023 р. на платформі Zoom з онлайн трансляцією на YouTube канал НЕО в Україні

Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Інформаційним центром Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, Salto – YOUTH, ESN Ukraine, Young European Ambassadors.

 

Що? Вступний вебінар «Програма ЄС Еразмус+ у сфері молоді та спорту: можливості конкурсів 2023-2024 рр.».

Коли? 23 серпня 2023 р., 10:00 – 15:00 (за Києвом).

Де? Zoom з онлайн трансляцією на YouTube канал НЕО в Україні.

Мова заходу: українська.

ПРОГРАМА заходу – завантажити.

Хто може приєднатись до спільноти та брати участь в конкурсах Еразмус+ Молодь&Спорт 2023-2024 рр.? Представники молодіжних та спортивний організацій, закладів освіти, молодіжних рад, асоціацій, федерацій; центральних та державних органів влади; представники громадських, приватних та державних організацій, що працюють у сферах молоді та спорту.

РЕЄСТРАЦІЯ обов’язковаФорма для участі відкрита до 12:00, 22 серпня 2023 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 22 серпня 2023 р.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, k.zhdanova@ukr.netoffice@erasmusplus.org.ua.

І наостанок: радимо обов’язково ознайомитись з коротким описом можливостей у сфері молоді та спорту, а також базою проєктів на Порталі результатів проєктів Еразмус+.

 

До зустрічі онлайн! 

Віримо в Україну,  кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ErasmusYouth #ErasmusSport