З 15 червня 2020 р. курси підвищення кваліфікації відбуватимуться згідно з планом-графіком в режимі віддаленого доступу з використанням інтернет-технологій.

Шановні слухачі!

Просимо вас

1. Отримати необхідні матеріали та рекомендації від куратора-тьютора.
  2. Відвідувати заняття за допомогою скайпа, а також працювати в освітньому середовищі на платформі для дистанційного навчання Українського відкритого університету післядипломної освіти.

З розкладами занять можна ознайомитися на сторінці «Слухачам» сайту ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/slukhacham/rozklad-zanjatj-slukhacham .

З питань проходження підвищення кваліфікації звертатися:

• навчальний відділ:
    Гордієнко Наталія Василівна (завідувач) – 095 884 46 93;
    Годорож Ольга Володимирівна – 050 968 04 56;
    Хаддад Тетяна Юріївна – 050 133 55 17;
  • кутатори-тьютори навчальних груп, форма навчання очно-дистанційна:

ПІП/б куратора-тьютора

Категорія слухачів

Випус-кова кафедра

ІІІ етап 15.06-19.06.2020р.

Доц. Н.І. Пінчук

Коучингові технології у діяльності фахівців системи освіти (на базі Політехнічного коледжу ДВНЗ «Криворізький національний університет»)

tacya3@gmail.com

Доц. М.В. Москальов

Коучингові технології у діяльності фахівців системи освіти  ( на базі Криворізського державного педагогічного університету)

moskalla@ukr.net

Ст.викл. О.А. Прокопенко

Психологічна майстерня гармонійних міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу (на базі Криворізького коледжу НАУ)

lenokvit@ukr.net

Доц. М. І. Скрипник

Завідувачі центрів (лабораторій,  кабінетів)  закладів ППО (на базі Івано-Франківського ОІППО)

<marina_scripnik@ukr.net>

ФОД

Доц. М. І. Скрипник

Викладачі та методисти кафедр, центрів (лабораторій) і структурних підрозділів закладів ППО (на базі Івано-Франківського ОІППО)

<marina_scripnik@ukr.net>

ФОД

Бажаємо вам успішного професійного розвитку!

З повагою,
директорат Центрального інституту післядипломної освіти
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»