з Днем Української Державності!

    

Шановні  колеги та здобувачі вищої освіти!

 

Від імені ректорату Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» та від себе особисто сердечно вітаю вас з Днем Української Державності!

28 липня українці святкують День Української Державності - вдруге за історію.

Точкою відліку Дня Української державності є рік заснування Києва - столиці Київської Русі-України, яку недаремно називають місцем, де все починається. Зародження нашої державності ми відзначаємо в день розквіту нашої державності - у День хрещення Київської Русі-України".

У свята є свій символ - це чотири тризуби, які означають боротьбу, незалежність, історію та ідентичність. Цей символ спростовує міф про те, що Україна - молода держава, адже наш герб походить від родового знаку Рюриковичі та був знаком князя Володимира Великого, за якого хрестилася Київська Русь.

День української державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки та борються сьогодні Збройні Сили України, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Бажаю, незважаючи на труднощі та проблеми, працівникам і здобувачам вищої освіти Університету здоровя, щастя, успіхів та процвітання. Тільки спільними зусиллями на благо України ми зможемо збудувати сильну європейську державу. З Днем Української Державності та Днем хрещення Київської Русі-України"!

 

Зі святами вас!

 

З глибокою повагою

 

    Ректор                                        Микола  Кириченко