ЗАЯВКА НА РЕЄСТРАЦІЮ НА ПЛАТФОРМУ ENGLISH4UKRAINE ДЛЯ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Шановні науково-педагогічні працівники!

У межах Договору про партнерство та співробітництво між Маріупольським державним університетом та ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України з реалізації проєкту з вивчення англійської мови, запрошуємо Вас долучитися до платформи «English4Ukraine».

Платформа містить навчальні курси для різних рівнів знань мови (від А1 до С2). У каталозі є понад 3000 годин цифрових уроків самонавчання, а саме: Elementary English; General English; IELTS Preparation; Academic English; Business English; Vocabulary Tools Accounting and Finance.

Вивчати англійську мову з English4Ukraine зручно як на мобільних пристроях, так і та персональних комп’ютерах.

Маріупольський державний університет протягом року надаватиме безкоштовний доступ до навчальних курсів для науково-педагогічних працівників ДЗВО «УМО».

Будь ласка, заповніть заявку на реєстрацію за посиланням і очікуйте підтвердження на Вашу адресу електронної пошти.