ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ШКОЛА СИНЕРГІЇ ОСВІТИ І ДУХОВНОСТІ: НОВІ ВИКЛИКИ, ТРЕНДИ І МОЖЛИВОСТІ»

Вельмишановні колеги, науковці, педагогічні та науково-педагогічні працівники, здобувачі освіти!

Запрошуємо Вас до участі у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості», яка відбудеться 07 жовтня 2022 року о 10:00 на базі Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Організатори: кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти та кафедра психології та особистісного розвитку, Навчально-науковий інститут менеджменту і психології; ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Національна академія педагогічних наук України; Університет гуманітарних і природничих наук ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща); Католицький університет в Ружомберку (Словаччина); Пряшівський університет в Пряшеві (Словаччина); Хардінський Християнський університет (США); Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України; Науково-дослідна лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія»; Громадська рада з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України; Громадська організація «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги»; Громадська організація «Возлюби»; ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія».

Мета конференції: Створення фахового і ефективного майданчика для вітчизняних і зарубіжних науковців, молодих учених та практико орієнтованих освітян, ознайомлення з результатами наукових досліджень та емпіричним досвідом співіснування та синергії освіти і духовності.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні й педагогічні працівники закладів освіти, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти різних рівнів, соціальні педагоги та соціальні працівники, тьютори, представники релігійних організацій, волонтери, активні члени територіальних громад.

У межах роботи конференції планується робота наступних секцій:

Секція 1. «Синергія психології і духовності».

Секція 2. «Синергія загальної середньої освіти і духовності».

Секція 3. «Використання сучасних освітніх технологій у процесі розвитку освіти і духовності».

Секція 4. «Міжнародний досвід пошуку синергії освіти і духовності».

Для участі у конференції просимо Вас зареєструватися за гугл-формою (https://forms.gle/WbLfoB5d3B9CS7yC8).

Участь у конференції безкоштовна.

Лінк для участі у конференції:
Ідентифікатор конференції: 8617134 5658
Код доступу: 1

Форми участі в онлайн-конференції:

-     виступ із доповіддю на пленарному засіданні;

-     виступ із доповіддю на секційному засіданні;

-     публікація тез (4–5 ст.) у збірнику.

Детальна інформація розміщена в інформаційному листі за лінком: https://cutt.ly/QC3bziI

Контактна інформація:
099-004-3829 – Юрченко Оксана Петрівна, методист вищої категорії.

Модератори:
097-708-79-35 – Грищук Дмитро Геннадійович, кандидат педагогічних наук, доцент.
098-748-55-83 – Мухіна Любов Яківна, старший викладач, методист вищої категорії.