ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ВАРІАТИВНІ МОДЕЛІ Й ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Варіативні моделі й технології трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти», яка відбудеться 20 червня 2024 року об 11.00 у гібридному форматі.

Організатори та співорганізатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної освіти, кафедра філософії і освіти дорослих, Київський палац дітей та юнацтва.

Мета конференції – об’єднання науковців та практиків щодо обговорення варіативних моделей і технологій трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти.

Запрошуємо до участі педагогічних, науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, докторантів, аспірантів, педагогічних і науково-педагогічних працівників фахової передвищої освіти, методистів та викладачів закладів післядипломної та вищої освіти, керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти, позашкільної та дошкільної освіти, фахівців центрів професійного розвитку педагогічних працівників, представників громадських організацій, а також інших зацікавлених осіб.

Відкрита дискусійна панель за напрямами:

●  Євроінтеграційні процеси та концепція підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників;

●  Дослідні й досвідні практики професійного розвитку педагогічних і науково- педагогічних працівників в умовах воєнного стану;

●  Психолого-педагогічний супровід професійного розвитку фахівців:

-      педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів післядипломної педагогічної освіти;

-      педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти;

-      педагогічних і науково-педагогічних працівників фахової передвищої освіти;

-      педагогічних і науково-педагогічних працівників професійної освіти;

-      педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти;

-      педагогічних працівників закладів позашкільної освіти;

-      педагогічних працівників закладів дошкільної освіти;

-      фахівців центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

За результатами участі в конференції всі учасники безкоштовно отримають електронні сертифікати участі та сертифікати про підвищення кваліфікації на 6 годин (за умови виступу/відео виступу), 2 години за умови онлайн участі в конференції.

Реєстрація для участі в конференції – до 15 червня 2024 року.

Реєстраційна форма для участі у конференції:

Сторінка конференції на сайті подій кафедри: https://sites.google.com/view/fod-2022

З організаційних питань звертатися за телефонами 0505492298 (Viber, Telegram, WhatsApp, Signal) Ольга Володимирівна Просіна; 09776229941 Олена Олександрівна Мирошніченко.

Інформація про можливість друку статей в журналах ДЗВО «УМО»

Збірник наукових праць «Вісник післядипломної освіти»:

Серія «Педагогічні науки»: 01 Освіта/Педагогіка, код спец. (011–016), категорія «Б»;

Серія «Соціальні та поведінкові науки»: 051 «Економіка», 053 «Психологія», 281 «Державне управління», категорія «Б», виходить щоквартально.

Затверджується Вченою радою: січень (І квартал), квітень(ІІ квартал), вересень (ІІІ квартал), жовтень (IV квартал).

Вчена рада проходить у 20-х числах кожного місяця, тому статті на поточний випуск кварталу мають бути на пошті редакції не пізніше ніж за два тижні до Вченої ради.

Вартість однієї сторінки 55.00 гривень + одноразова сума 90.00 на отримання DOI + 2,00 за сторінку перевірка на плагіат.

Загальна інформація про журнал:

Дякуємо за співпрацю та інформування Ваших колег!