ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У РОБОТІ ЧЕТВЕРТОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ НАУКОВОЇ ONLINE-ШКОЛИ «АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТІ»

У часи невизначеності, в умовах воєнного стану, ми єднаймося та працюємо заради ПЕРЕМОГИ! Слава Україні! Героям Слава!

Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у роботі четвертої міжнародної літньої наукової online-школи «Адаптивні процеси в освіті». Літня online-школа є інтеграційною, єднає здобувачів наукових ступенів та об’єднує роботу різних наукових шкіл: літньої наукової школи ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», наукової школи Бердянського державного педагогічного університету, презентацію досягнень науковців та здобувачів третього рівня вищої освіти Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, літньої школи молодого вченого ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та наукові мандри із зарубіжжя. Такий формат проведення є нетрадиційним та відповідає контексту глобалізаційних процесів в освіті.

Літня online-школа буде працювати 04-05 липня 2023 року.

Реєстрація на участь у роботі літньої наукової школи відбудеться до 01.07.2023 р. за лінком: https://forms.gle/LEc9UYYEFvEicUxf6

Після реєстрації кожний учасник отримує лінк на Online-канал літньої школи.

По завершенню роботи школи кожний учасник, який відпрацював 04 та 05 липня 2023 р., отримає сертифікат із зазначенням тематики роботи літньої школи та годинами (15 год. / 0,5 кредиту) про їх опанування.

 

Сподіваємося на Вашу участь і плідну співпрацю

Оргкомітет ЛШ-2023