ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У РОБОТІ IV МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ «ШКОЛА СИНЕРГІЇ ОСВІТИ І ДУХОВНОСТІ: НОВІ ВИКЛИКИ, ТРЕНДИ І МОЖЛИВОСТІ»

Шановні науково-педагогічні, педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти!

Кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно із Університетом гуманітарних і природничих наук ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща); Хардінським Християнським університетом (США); Інститутом філософії імені Г.С. Сковороди НАН України; Лабораторією духовного розвитку особистості університету Григорія Сковороди в Переяславі; Громадською організацією «Возлюби»; Громадською радою з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при МОН України; Громадською організацією «Українська асоціація екологічної психологічної допомоги»; ВБФ «Східноєвропейська гуманітарна місія»

запрошує Вас взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Школа синергії освіти і духовності: нові виклики, тренди і можливості», яка відбудеться 17 листопада 2023 року о 10:00.

Лінк для участі у конференції:

Платформа Zoom

Мета конференції – створення фахового і ефективного майданчика для вітчизняних і зарубіжних науковців, молодих учених та практико орієнтованих освітян з метою ознайомлення з результатами наукових досліджень та емпіричним досвідом співіснування та синергії освіти і духовності.

Робочі секції конференції:

Секція 1. «Синергія психології і духовності»

Секція 2. «Синергія загальної середньої освіти і духовності»

Секція 3. «Використання сучасних освітніх технологій у процесі розвитку освіти і духовності, міжнародний досвід»

Формат роботи конференції: оnline-участь.

Електронна реєстрація учасників за посиланням:

За напрямами роботи семінару буде опубліковано збірник тез.

Тези надсилати на е-адресу: sseschool@ukr.net