ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ НА КРАЩИЙ УРОК/ЗАХІД ЗА ТЕМОЮ ПРАВ ЛЮДИНИ В УМОВАХ ВІЙНИ

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить для педагогів Всеукраїнський конкурс навчально-методичних матеріалів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту. За результатами конкурсу переможці будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками, а їхні роботи будуть розміщені на вебресурсах Української Гельсінської спілки з прав людини та Міністерства освіти і науки України. Нагородження відбудеться у лютому 2024 року.

До участі запрошуються педагогічні та науково-педагогічні працівники, творчі колективи закладів освіти незалежно від педагогічного стажу та віку.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати план уроку або ж заходу, який продемонструє необхідність захисту прав людини, вивчення цінностей і принципів міжнародного гуманітарного права та права прав людини, їх застосування на практиці та надіслати конкурсні роботи разом з інформацією про себе (ПІБ, телефон) на адресу edu.pedahohy@helsinki.org.ua.

Тут можна ознайомитися з умовами участі в конкурсі та критеріями оцінювання робіт. Також, під час підготовки робіт ознайомтеся з наступними матеріалами:

Курс «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право»

Методичні рекомендації щодо викладання міжнародного гуманітарного права (лист МОН України № 4/2698-22 від 27.09.2022 року)

Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право», друге видання

Комплексні  освітні візуальні матеріали для школярів та педагогів з питань міжнародного гуманітарного права
Термін подання заявок: з 15 грудня 2023 року до 23:59 10 січня 2024 року.

Деталі на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини.

Бажаємо творчої наснаги!