ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЮ «Г.С. СКОВОРОДА: КОВРАЙСЬКИЙ ПЕРІОД ЖИТТЄТВОРЧОСТІ»

ШАНОВНІ ДРУЗІ, МОЛОДІ НАУКОВЦІ, АСПІРАНТИ, ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!

«До 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди»

запрошуємо Вас до участі в онлайн-лекторію

«Г. С. Сковорода: Коврайський період життєтворчості»

Дата і час проведення: 12 липня 2022 року з 16-00 до 17-00.

Запрошуємо долучитись до Zoom за посиланням:
Код доступу: 123456

Захід проводиться у межах освітньо-культурологічного проєкту «Музейна педагогіка в освітньокультурному просторі Києва: досвід, проблеми, перспективи», який здійснюється у межах Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва  019–2023 рр.».

Організатори заходу: КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Національна академія педагогічних наук України, Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Коврайський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, Літературний музей Григорія Сковороди, Національна спілка краєзнавців України.

Програма заходу:

15-40–16-00   Реєстрація учасників

16-00  Урочисте відкриття онлайн-лекторію завідувачем відділу навчально-виховної роботи КПНЗ «Київська мала академія наук учнівської молоді», керівником секції «Педагогіка» відділення філософії та суспільствознавства Ларисою Яківною Карчиною.

16-05  Вітальне слово ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, члена-кореспондента Академії наук вищої освіти України, доктора філософії, професора кафедри філософії і освіти дорослих, Миколи Олексійовича Кириченка.

16-15  Вірші (відеозапис)
«Всякому городу нрав і права», автор Г. С. Сковорода
Читає учениця 7 класу Горошко Дарина.

16-20  «Г.С. Сковорода: Коврайський період життєтворчості»
Доповідач – завідувачка відділу наукової роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України кандидат історичних наук, доцент кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО Інна Григорівна Отамась.

16-25 Вірші (відеозапис)
«ГЕЙ ПОЛЯ,ПОЛЯ ЗЕЛЕНІ», автор Г. С. Сковорода
Читає учениця 3 класу Скворцова Софія.

16-30  «Коврайський світ Григорія Сковороди»
Доповідач – директор Коврайського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області, директор Літературного музею Григорія Сковороди Людмила Леонідівна Різник.

16-55  Вірш-ода (відеозапис)
«Де лібертате», автор Г. С. Сковорода
Читає учениця 8 класу Томощук Аліна.