ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ «SAFE SPACE – НЕВІДКЛАДНА ПСИХОСОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА УЧНІВ ТА ШКІЛЬНИХ ВЧИТЕЛІВ»

Назва проєкту: «Safe Space – Невідкладна психосоціальна підтримка учнів та шкільних вчителів».

Організатори: OeAD, Cooperation Office Ukraine, Міністерство освіти та науки України у співпраці із Державною службою якості освіти (ДСЯО) України та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА).

Мета проекту: надати вчителям підтримку у роботі з травмованими дітьми. Напад Росії на Україну призвів до значних страждань і зіткнення дітей з втечею, насильством та смертю. На додачу до основного змістовного навантаження та навчання, вчителі наразі опиняються перед завданням розпізнавати травмованих дітей, турбуватися про них, створювати емоційно безпечні класи чи навіть виявляти травму та відправляти травмованих дітей до шкільного психолога. Мета проекту – задовольнити наявні запити вчителів і сприяти збільшенню ефективності психологічної адаптації учнів.

Завдання проєкту: навчити тренерів програмі «Безпечний простір», які зможуть надалі працювати з педагогами та надавати їм знання щодо зміцнення стійкості учнів та посилення їхньої особистої спроможності долання стресу.

Основні вимоги до кандидатів у тренери:

  • Вища психологічна освіта.
  • Основне місце роботи в системі державної освіти, а саме: Інститути післядипломної педагогічної освіти, кафедри психології та педагогіки ЗВО, психологічні служби системи освіти, центри професійного розвитку педагогів, інклюзивні центри.
  • Досвід проведення психологічних тренінгів для дорослих, зокрема онлайн, не менше ніж 5 років. Досвід роботи у Zoom.
  • Бажано, але не обов’язково, пройдене навчання за програмою «Безпечний простір» (очний тренінг або онлайн курс). Онлайн курс можна пройти за посиланням: https://study.edera.com/uk/courses/course/636
  • Вміння та бажання працювати з педагогами.
  • Готовність пройти 4-денну підготовку за програмою «Безпечний Простір» (друга половина липня) з подальшою сертифікацією в якості тренера і, самостійно провести 10 одноденних онлайн тренінгів для педагогів та супервізійно супроводжувати їх упродовж серпня –жовтня.

Бажаючі стати тренерами програми «Безпечний простір», готові навчатися, працювати та відповідають зазначеним вимогам можуть подати свою кандидатуру на участь у навчанні, надіславши резюме на пошту:
o.rudkivska@ukma.edu.ua .

Посилання на сторінку у facebook Австрійської агенції з питань міжнародної мобільності та співпраці в галузі освіти –
https://www.facebook.com/oead.odesa

ПРОЄКТ «Safe Space»