Запрошуємо до участі в Регіональному науково-практичному семінарі: «РОЗВИТОК НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗП(ПТ)О В СУЧАСНИХ УМОВАХ»

БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

Запрошує  21 квітня 2021 року об 11:00

керівників, методистів, педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти
до участі в Регіональному науково-практичному семінарі:

Організатори семінару: кафедра методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО УМО НАПН України, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Черкаській області, ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій».

До участі у конференції запрошуються керівники, методисти, педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Мета семінару: обговорення організаційно-методичних засад та сучасних підходів до розвитку науково-методичної компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О в умовах формальної, неформальної та інформальної освіти, роботи методичних служб ЗП(ПТ)О з питань організації сучасного науково-методичного супроводу професійної діяльності педагогів.

Питання для обговорення на семінарі:

1. Сучасна навчально-організаційна та науково-методична діяльність педагога ЗП(ПТ)О.
  2. Підвищення кваліфікації як запорука результативної професійної діяльності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О.
  3. Формування та розвиток науково-методичної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О в системі безперервної освіти.
  4. Науково-методичні підходи до організації та проведення сучасного заняття з професійної підготовки.
  5. Реалізація сучасних освітніх практик у професійній діяльності як показник рівня науково-методичної компетентності педагога ЗП(ПТ)О.
  6. Науково-методичні засади розробки сучасного комплексного методичного забезпечення професійної підготовки кваліфікованих робітників.
  7. Шляхи розвитку науково-методичної компетентності педагогів ЗП(ПТ)О в умовах формальної, неформальної та інформальної освіти.
  8. Формування готовності педагогічних працівників до інноваційної професійної діяльності в умовах сучасного ЗП(ПТ)О.
  9. Науково-методична підтримка професійної діяльності педагогів ЗП(ПТ)О.

Посилання для участі: https://meet.google.com/krz-szpz-phk

Відповідальний за підготовку семінару: доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Кулішов В.С., е-mail: kulishov_04@ukr.net, тел.: +38 099-048-01-02; +38 067-149-17-73