ЗАПРОШУЄМО ДО ZOOM-КАВ’ЯРНІ «ЯК НЕ ЗАСТРЯГТИ УПРАВЛІНЦЮ В МИНУЛОМУ В ЕПОХУ ЗМІН: ПРОЄКТИ ТА EQ (ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ)».

17 червня 2022 року о 18 год.

кафедра публічного управління і проектного менеджменту ННІМП
ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України

ЗАПРОШУЄ ВСТУПНИКІВ

до ZOOM-кав’ярні
«Як не застрягти управлінцю в минулому в епоху змін: проєкти та EQ (емоційний інтелект)».

За склянкою запашної кави Ви знайдете відповіді на питання: «Як не застрягти управлінцю в минулому в епоху змін? Що може стати рушієм прогресу в управлінській діяльності та бізнесі?».

Наші професійні спікери:

Оксана Євсюкова – доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри, з 2003 року працювала на адміністративних посадах, має успішний досвід реалізації управлінського потенціалу, консультує підприємців і менеджерів;

Володимир Мороз – кандидат наук з державного управління, доцент, працював консультантом ПРООН із питань реалізації біоенергетичних проєктів, зокрема здійснював економічну та фінансову оцінку біоенергетичних проєктів. Радник з питань розвитку цифрових механізмів громадського контролю заступника Голови державної екологічної інспекції України, консультує підприємців та менеджерів.

Що потрібно для участі?

Трансляція на YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за посиланням: https://youtu.be/E-WmswKivSw

• Бути в гарному настрої!
  • Підготувати склянку улюбленої кави!

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до ZOOM-кав’ярні кафедри публічного управління і проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Всім смачної кави!

на філіжаночку кофе та обіцяємо вам багато нових ідей та проєктів!