ЗАПРОШУЄМО ДОЄДНАТИСЯ ДО РОБОТИ ОСВІТНЬОГО #T’MISTECHKА ІННОВАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

13-14 квітня 2022 року будуть працювати локації Освітнього #T’mistechkа інноваційних можливостей «Модельні програми та професійний розвиток педагогів – продуктивні інструменти якісних освітніх послуг». Ініціатором проведення й організатором роботи #T’mistechkа є Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу (директорка Галина Литвинюк).

У межах співпраці ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти в Освітньому #T’mistechkу інноваційних можливостей проведуть online-зустрічі.

Запрошуємо взяти участь у роботі локацій Освітнього #T’mistechkа інноваційних можливостей. Зі структурою #T’mistechkа можна ознайомитися за лінком https://tkmco.org/t-mistechko-ctruktura/.

Початок роботи локацій, їх назва, спікери та посилання на online-зустрічі зазначено у програмі.

Програма заходів

Єднаймося заради перемоги! Слава Україні!