ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ «МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ. ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ»

24 травня 2024 року о 14:00 год кафедра публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проводить круглий стіл на тему: «Місцеве самоврядування. Децентралізація. Євроінтеграція».

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в круглому столі.

Мета круглого столу: обговорити виклики та подальші напрями впровадження реформи децентралізації влади в Україні, визначити шляхи розвитку місцевого самоврядування у контексті євроінтеграції.

Основні тематичні напрями:

• Формування та реалізація державної політики України щодо зміцнення та розвитку місцевого самоврядування у відповідності до Європейської Хартії місцевого самоврядування.
  • Проблемні питання, сучасні виклики та шляхи розвитку місцевого самоврядування.
  • Людський капітал. Виклики сьогодення.
  • Пропозиції щодо подальшого впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
  • Можливості практичного впровадження наукових знань в публічному управлінні та місцевому самоврядуванню.

Спікери:

Куйбіда Василь Степанович – доктор наук з державного управління, професор, головний науковий співробітник Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, заслужений юрист України, почесний член Конгресу місцевих і регіональних влад Європи;

Ганущак Юрій Іванович – директор ГО «Інститут розвитку територій», експерт з питань територіальної організації публічної влади;

Абрамюк Ігор Степанович –директор з розвитку-заступник виконавчого директора Всеукраїнської асоціації громад;

Євтушенко Лідія Григорівна–експертка з питань місцевого самоврядування, фахівець у сфері освіти, державного управління, учасник численних міжвідомчих робочих груп з питань розроблення галузевої політики в процесі децентралізації влади.

Модератор: Казюк Яніна Мирославівна –доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

До участі в круглому столі запрошуються усі бажаючі, хто цікавиться питаннями місцевого самоврядування, публічного управління та адміністрування.

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM. Проте, звертаємо вашу увагу, що покликання на ZOOM буде надіслано на електронні пошти лише зареєстрованим особам.

Реєстрація та запитання до спікерів за покликанням: