ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ КРУГЛОГО СТОЛУ «РОЗРОБЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ СТАНДАРТІВ У СФЕРІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

15 травня 2024 року о 12:00 год кафедра публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» ініціювала проведення круглого столу на тему «Розроблення професійних стандартів у сфері енергоефективності».

Нинішній етап розвитку України вимагає від нас уваги до важливих аспектів, зокрема, підготовки фахівців у сфері енергоефективності. У цьому контексті, запрошуємо вас приєднатися до обговорення питань щодо розроблення професійних стандартів.

Цілі круглого столу:

Ознайомлення з  напрямами розбудови Національної системи кваліфікацій.

Обговорення поточних викликів у сфері енергоефективності.

Визначення ключових компетенцій та вимог до фахівців.

Розроблення стратегій для вдосконалення навчальних програм та практичних аспектів підготовки спеціалістів.

Чому це важливо? Професійні стандарти є основою для розвитку якісної освіти та ефективного ринку праці. Вони дозволяють забезпечити високий рівень підготовки фахівців, що відповідає потребам сучасного суспільства та ринку праці.

Ключові доповідачі:

Акімова Людмила Миколаївна – заступник Голови Національного агентства кваліфікацій,  доктор наук з державного управління, професор.

Олійник Наталія Іванівна – професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор наук з державного управління, професор.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у роботі круглого столу онлайн на платформі ZOOM за посиланням:

Код доступу: 990282