Запрошуємо долучитися до заходів запланованих в межах Європейських днів досліджень та інновацій.

Шановні колеги! Нагадуємо, що 20-21 березня відзначаються Європейські дні досліджень та інновацій (R&I Days).

Європейські дні досліджень та інновацій  - це щорічний флагманський захід Європейської комісії з досліджень та інновацій. Він сприяє об'єднанню політиків, дослідників, зацікавлених сторін та громадськості для обговорення та формування майбутнього досліджень та інновацій в Європі та за її межами за допомогою ключових політичних дебатів, можливостей фінансування та налагодження зв'язків, а також спеціалізованих семінарів.

Цього року подія відзначатиметься вже вп’яте, під час Тижня досліджень та інновацій (http://surl.li/rsjbd).

Заходи відбуватимуться як в офлайн-форматі (Брюссель http://surl.li/rsjbp), так і онлайн, що дозволить кожному долучитися до участі з будь-якого місця.

Цьогорічні Європейські дні досліджень та інновацій дадуть можливість учасникам обговорити можливості зробити Європу більш зеленою, справедливою та конкурентоспроможною в рамках спільної теми: «40-річна подорож Рамковими програмами з досліджень та інновацій».

Учасники заходів матимуть змогу дізнатися про успішні дослідницькі та інноваційні проєкти, фінансовані ЄС, відчути їхній вплив на наше суспільство та обговорити важливість подальших інвестицій у дослідження та інновації.

За посиланням – деталі заходів та можливості участі в них: http://surl.li/rsjca