ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ 2Д

 

Шановні абітурієнти!
Запрошуємо Вас до вступу на навчання до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за
програмою подвійного диплому (2Д)! ВСТУП БЕЗ ЗНО!

 

Ви маєте можливість отримати другий диплом у Республіці Польща за напрямами: Управління – вартість навчання за весь термін становить 580 євро. Освітні програми: «Управління проектами», «Стратегічне управління підприємством», «Управління в логістиці», «Управління в міжнародному бізнесі».

Навчання англійською мовою. Вартість навчання за весь термін становить 730 євро;

  • Управління і технології виробництва – вартість навчання за весь термін становить 650 євро. Освітні програми: «Європейський менеджер безпеки і гігієни праці»;
  • Внутрішня безпека – вартість навчання за весь термін становить 650 євро. Освітні програми: «Дослідження у криміналістиці».

Додатково сплачується: оплата ректрутаційна – 20 євро; студентський квиток – 5 євро.

ВИЩА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ У КАТОВІЦАХ http://www.wszop.edu.pl/ – це 3 навчальних корпуси, 30 навчально-наукових лабораторій, понад 40 лекційних аудиторій, наукова бібліотека, найсучасніше обладнання.

Навчання за Програмою 2Д дозволяє відчути неперевершену атмосферу академічної мобільності, участь у якій приймає студентська спільнота провідних країн світу. 

З питаннями щодо вступу на навчання за програмою 2Д звертайтеся до відділу міжнародної співпраці УМО. 

Контактна особа - кандидат наук з державного управління, доцент, завідувач відділу міжнародного співробітництва, Ковтун Оксана Анатоліївна, м/т.: 0672533165

Детально: http://umo.edu.ua/2d

Відчуйте справжню атмосферу академічної мобільності, занурюйтесь у культурне життя іншої країни з нами!