Запрошуємо на онлайн семінар за темою : "Духовно-моральне виховання дітей та молоді у закладах освіти на засадах християнських цінностей"

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 4.01.2022 N4/5 –22 щодо проведення онлайн семінарів з морального виховання дітей благодійним фондом "Живи, Україно!" спільно з Державним закладом вищої освіти "Університет менеджменту освіти"  та Всеукраїнським благодійним фондом "Східноєвропейська гуманітарна місія" за підтримки Громадської  ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН   буде проведено 7 квітня 2022 року онлайн семінар за темою : "Духовно-моральне виховання дітей та молоді у закладах освіти на засадах християнських цінностей". Цільова аудиторія: директори, заступники директорів, педагоги закладів освіти, спеціалісти обласних, районних, міських департаментів/управлінь/ відділів освіти. Учасники отримають сертифікат.

Посилання на трансляцію та програма буде розміщена на сайті БФ "Живи, Україно!" 7 квітня.  Участь у семінарі безкоштовна. Початок о 16.00. 

Просимо довести інформацію щодо проведення семінару до відома відповідних кафедр закладів післядипломної педагогічної освіти, працівників управлінь/ відділів освіти, педагогічних працівників закладів  освіти. 

Деталі за телефонами 067177203006693611230671774290. Контактна особа – Василь Володимирович Бербека.