ЗАПРОШУЄМО НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ СТУДЕНТСЬКОГО СТАРТАП-ПРОЄКТУ «ІНФОРМАЦІЙНИЙ ІМУНІТЕТ АБО БЕЗПЕКА В МЕДІА» ЯК ЕЛЕМЕНТ ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ»

17 листопада 2023 року з 12.00 по 13.00Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує на презентаціюцифрового програмно-методичного комплексу «Студентський стартап-проєкт «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як елемент повоєнної відбудови України».

Захід відбудеться в рамкахТридцять дев’ятоїміжнародної спеціалізованої онлайн виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2023».

У презентації видання будуть брати участь 5 модераторів, 14 учасників стартап-проєкту, лідерів думок БІНПО, студентів і випускників.

Захід відбудеться за покликанням:

Код доступу: 565505

У чому полягає унікальність та інноваційна спрямованість представленого на широкий загал видання для професійного розвитку здобувачів освіти в умовах війни та повоєнного відновлення України?

Серед пріоритетів на 2023–2024 навчальний рік здобувачі вищої освіти освітнього рівня магістра обрали напрям соціальних стартапів із захисту від дезінформації та фейків.

Умежах студентського стартап-проєкту мова йде про пошук моделі формування активної громадянської позиції студентів БІНПО в умовах воєнного стану у формі компетентностей з медіаграмотності, синергії науки, практики, виробництва і бізнесу через розробку та реалізацію соціально-громадянських, медійних, ІТ-проєктів, інтеграцію їх в сучасних цифровий та віртуальний простір.

В умовах воєнного стану медіаграмотність має стати musthave з-поміж найважливіших навичок сучасного фахівця, що допоможе критично працювати з потоками інформації та ціннісно її використовувати для власного і суспільного розвитку, усвідомлювати маніпуляцію і фейки, зберігати емоційну та психологічну стійкість, ухвалювати правильні рішення. У цифровому програмно-методичному комплексі презентовано студентський стартап-проєкт «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як інноваційну форму розвитку медіаграмотності здобувачів освіти через поєднання навчання з медіаграмотності від провідних медіаекспертів та отримання рефлексії на основі розробки власних оригінальних медіапродуктів, авторських медіакейсів. Стартап-проєкт спрямовано на підготовку медійно грамотної людини шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, активного користувача медіа, що формує громадську думку та колективне ставлення до соціально значущих подій і явищ.

Стартап-проєкт сприятиме формуванню критичного мислення, медіаінформаційної грамотності, активної громадянської позиції студентів в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України.

Вашій увазі буде представлено: портфоліо студентського стартап-проєкту; концепцію розвитку медіаграмотності, зокрема відеокейс студентів, мультимедійний кейс, методичні рекомендації з розвитку медіаграмотності; електронну книгу коміксів «Інформаційний імунітет або безпека в медіа: від мрії до дії»; студентські кейси з медіаграмотності «Застосувати не можна відмовитись».

Запрошуємо долучитись.