ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН-ЛЕКТОРІЙ «КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РОЗРИВ (SKILL GAP) НА РИНКУ ПРАЦІ УКРАЇНИ: СТАН ТА МЕХАНІЗМИ ЙОГО ПОДОЛАННЯ»

Шановні друзі! Роботодавці і ключові стейкголдери!

27 березня 2024 року о 12.00 Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує на Відкритий онлайн-лекторій «Кваліфікаційний розрив (skill gapна ринку праці України: стан та механізми його подолання» у рамках XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2024».

Модератори:

Петро Саух, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН України;

Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка;

Лідія Горошкова, докторка економічних наук, професорка;

Ірина Кучеренко, завідувачка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін, доктор педагогічних наук, професорка;

Олена Юденкова, доцентка кафедри  методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін БІНПО, кандидатка педагогічних наук;

Денис Дармостук, директор Київського обласного центру зайнятості, кандидат наук з державного управління.

Захід відбудеться на платформі Zoom за покликанням:

Код доступу: 353852

Питання для обговорення:

• Механізми подолання кваліфікаційного розриву (skills gap) як глобальної проблеми розвитку людського капіталу в умовах війни та повоєнного відновлення країни.
  • Кваліфікаційний розрив як виклик вищій освіті в умовах війни та повоєнного відновлення України.
  • Запити ринку праці та стан розвитку затребуваних компетентностей у здобувачів освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.
  • Вплив глобальних  технологічних змін та загроз в період війни в Україні на проблему подолання розриву у навичках (skills gap).
  • «Ваучер на навчання» − нові можливості працевлаштування.

Запрошуємо до участі! Щиро дякуємо за партнерство та просування спільних цінностей!

XV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ-2024