ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТУ ГОСТЬОВУ ЛЕКЦІЮ МИРОСЛАВИ БАБАК

Кафедра публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в рамках тренінгу «Управління проєктами: від SMART до PMP»» (доцент Галина Бережна, доцент Оксана Ковтун) запрошує 25 жовтня 2023 року на 16:10 на відкриту гостьову лекцію щодо ключових аспектів оцінки гендерного впливу – інструменту для попереднього прогнозованого (позитивного / негативного / нейтрального) впливу на становище та можливості різних груп жінок і чоловіків після впровадження нормативно-правового акту, державної політики, проєкту чи ініціативи.

Лекторка – Мирослава Бабак, юристка, експертка з гендерної рівності, національна консультантка ООН Жінки з експертної підтримки Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Пані Мирослава є тренеркою та співрозробницею навчальних курсів і програм з прав жінок, гендерно орієнтованого врядування. Упродовж 2011-2018 рр. працювала у Міністерстві соціальної політики України та Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (напрям діяльності – забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидія дискримінації за ознакою статі, домашнього насильства). Співавторка практичного посібника з інструментів упровадження гендерного підходу на державній службі (2021), порадника щодо проведення оцінки гендерного впливу проєктів стратегічних і програмних документів органів місцевого самоврядування (2021), Модуля VI «Модель впровадження гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі на місцевому рівні» практичного посібника «Моделювання ефективної фінансової діяльності органів місцевого самоврядування ОТГ в умовах децентралізації. Консолідований підхід» (2020).

Захід відбудеться онлайн на платформі ZOOM за посиланням:

Passcode: 2023