ЗАПРОШУЄМО НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ «УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЗП(ПТ)О НА ЗАСАДАХ ПЕДАГОГІЧНОЇ ЛОГІСТИКИ: СТАН, РЕАЛІЇ, ДОСВІД»

кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО
ДЗВО «Університет менеджменту освіти»
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області

запрошує керівників закладів та установ освіти, наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів ЗВПО взяти участь у

Всеукраїнській науково-практичній конференції
«
Управління розвитком ЗП(ПТ)О на засадах педагогічної логістики: стан, реалії, досвід»

(онлайн)

17 листопада 2022 р.

Мета конференції – консолідація зусиль освітянської спільноти та роботодавців задля розв’язання актуальних завдань модернізації управління розвитком закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

Співорганізатори: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Криворізький національний університет, Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія»  Харківської обласної ради, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Громадська організація «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти», кафедра професійної і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Для участі у конференції просимо до 10 жовтня 2022 р. надіслати на e-mail:
konf.logistik.kafedra.pvo@gmail.com  :заявку на участь, матеріали для оприлюднення тез тощо.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ