ЗАПРОШУЄМО НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ ДО ВСЕСВІТНЬОЇ ІНІЦІАТИВИ ERASMUS DAYS 2023

Шановні колеги!

Запрошуємо на захід ERASMUSDAYS 2023 з 09 по 14 жовтня 2023 року.

Цієї осені ErasmusDays, які відзначаються у всьому світі кожного жовтня, для України стануть важливою подією представити проєкти Програми та їх вплив на індивідуальному, інституційному та національному рівнях. Долаючи виклики війни, особливо необхідним є вивчення успішних практик та досвід ErasmusGeneration для побудови нової України як держави-члена ЄС після перемоги!

Ця міжнародна ініціатива ErasmusDays базується на дуже простій концепції: протягом майже цілого тижня Еразмус+ спільнота ділиться історіями успіху і досягнутими результатами проєктів у сферах освіти, професійної підготовки, молоді та спорту, заохочуючи та мотивуючи новачків приєднатись до спільноти.

Партнери ErasmusDays: Представництво ЄС в Україні, Європейське виконавче агентство з питань освіти та культури, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Рада з молодіжних питань при Президентові України, Національний олімпійський комітет України, Спортивний комітет України, Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності, Європейська асоціація міжнародної освіти (EAIE), ГО «Професійна мережа менеджерів освіти та науки України» (ПММН України), Фонд Родини Богдана Гаврилишина, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Ганноверський університет імені Лейбніца, Erasmus Student Network Ukraine, Young European Ambassadors, Українська Асоціація Молодіжних Рад, Erasmus Mundus Alumni, а також за активної участі українських університетів, молодіжних та інших організацій.

Програма заходу за посиланням: Всеукраїнські #ERASMUSDAYS 2023