ЗАПРОШУЄМО носіїв проектних ідей; підприємців, стартаперів; науковців, студентів, педагогічних працівників на ТРЕНІНГ-КОУЧИНГ «ЖИВИЙ ПРОЄКТ-ШВИДКИЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у тренінг-коучингу

«ЖИВИЙ ПРОЄКТ-ШВИДКИЙ ШЛЯХ ДО УСПІХУ» ,

який відбудеться 18 листопада 2022 року об 11.00

Тренери:

Володимир Мороз – к.держ.упр, доц., завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; тренер-консультант міжнародних проектів. Голова громадської організації «Цифрова агенція е-Екологія», співзасновник стартапів ecoukraine.org, comfortable.community, EcoInspector 2, сертифікований проектний менеджер.

Дмитро Клиновий – к.е.н, доц., доцент кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; сертифікований бізнес-тренер; провідний науковий співробітник ДУ “Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України”.

Мета проведення заходу: Формування навичок проєктування продукту, стратегічного й тактичного проєктного управління, проєктного аналізу, пошуку й використання ресурсів у проєкті, управління проєктними ризиками, знаходження свого місця й ролі в проєктній роботі, навичок ефективної комунікації усередині й у зовнішньому середовищі реалізації проєкту.

РЕЗУЛЬТАТ:оволодіння інструментами конкретизації й критеріального опису проєктної ідеї, цілей і  результатів проєкту. Придбання навичок багаторівневого проєктування проєктного продукту.

Тренінг відбудеться в режимі оффлайн в актовій залі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за адресою: м.Київ, вул. Січових стрільців 52-а (1 поверх).