ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ ЛЕКЦІЮ «СКЛАДОВІ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА. ФУНКЦІЇ ТА ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСТНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ»

Кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» запрошує здобувачів та науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології відвідати лекцію «Складові безпечного освітнього середовища. Функції та обов’язки участників освітнього процесу»,

яка відбудеться 07червня 2024 року о 10.00 в режимі відеоконференції zoom за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 969 3364 5033, код доступу: ikd8sz

Основна увага на лекції буде приділена проблемі попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів в умовах війни.

Лектор: здобувач ОПП «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка», методист лабораторії методичного забезпечення Комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради Воробйов Валерій Миколайович.