ЗАПРОШУЄМО ВСТУПНИКІВ-2022 ДО ОНЛАЙН «КАВ’ЯРНІ ПЕДАГОГІЧНИЇ ІДЕЙ»

Кафедра педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України ласкаво запрошує вступників-2022 відвідати «Кав’ярню педагогічних ідей». Освітній та профорієнтаційний захід, як відкритий діалог із вступниками, відбудеться 13 червня 2022 року о 14.30 у форматі онлайн на платформі ZOOM.

З горнятком смачної запашної кави науково-педагогічні працівники, гаранти освітньо-професійних програм «Педагогіка вищої школи», «Християнська педагогіка», «Управління навчальним закладом» та освітньо-наукової програми «Спеціальна освіта» кафедри презентуватимуть структуру, зміст та унікальність програм.

Важливим для вибору закладу освіти, спеціальності та вашої майбутньої професії буде дізнатися про:

• унікальність та особливість підготовки фахівців за програмами;
  • мету кожної освітньої програми;
  • ключові вимоги роботодавців до компетенцій фахівців на сучасному ринку праці;
  • компетенції, якими повинен володіти фахівець;
  • новації освітнього процесу на кафедрі;
  • Soft skills – як один із найвагоміших внесків у майбутню кар’єру випускника;
  • перспективи працевлаштування випускники;
  • відгуки роботодавців тощо.

Відвідати онлайн «Кав’ярню педагогічних ідей» можна за посиланням:

Код доступу: VT4Fvt

Всім смачної кави в УМО! Чекаємо на вас!