ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОБОТІ ТРЕТЬОЇ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ НАУКОВОЇ ONLINE-ШКОЛИ «АДАПТИВНІ ПРОЦЕСИ В ОСВІТІ»

У часи невизначеності, в умовах воєнного стану, ми єднаємося та працюємо заради Перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!

Запрошуємо усіх небайдужих
05-06 липня 2022 року взяти участь у роботі
третьої міжнародної літньої наукової online-школи
«Адаптивні процеси в освіті»
.

Літня online-школа є інтеграційною, єднає здобувачів наукових ступенів та об’єднує роботу різних наукових шкіл: літньої наукової школи ГО «Школа адаптивного управління соціально-педагогічними системами», наукової школи Бердянського державного педагогічного університету, презентацію досягнень науковців та здобувачів третього рівня вищої освіти Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України, літньої школи молодого вченого ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та наукові мандри із зарубіжжя. Такий формат проведення є нетрадиційним та відповідає контексту глобалізаційних процесів в освіті.

Форма проведення – online, на платформі Zoom.

Реєстрація на участь у роботі літньої наукової школи відбудеться до 04 липня 2022 року на сторінці: https://forms.gle/RGAfzB7wV5S4dnAE7

Після реєстрації кожний учасник отримує лінк на Online-канал літньої школи.

Детальніша інформація у Прес-релізе.

Тримаємо стрій! Все буде Україна!