ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПІДХОДИ ДО ОХОРОНИ ПРАЦІ В ПРОФЕСІЙНІЙ ОСВІТІ. КОНЦЕПЦІЯ «БЕЗПЕКИ 360 ГРАДУСІВ»

Шановні колеги!

24 жовтня 2024 року об 11:00 у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференцію «Актуальні підходи до охорони праці в професійній освіті. Концепція «безпеки 360 градусів» у рамках ХVІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Мета проведення заходу: обмін досвідом і обговорення в середовищі науковців, педагогів та спеціалістів-практиків в галузі охорони праці питань безпеки праці і збереження здоров’я учасників освітнього процесу, зокрема: сучасні підходи до охорони праці та безпеки освітнього процесу в закладі професійної (професійно-технічної) освіти; реалізація  принципів та вимог Концепції «Безпека 360» в процесі  розбудови безпечного освітнього середовища; використання сучасних цифрових інструментів з охорони праці в ЗП(ПТ)О; актуальні виклики кібербезпеки та цифрової гігієни; організація навчання з питань охорони праці в ЗП(ПТ)О; зміни у законодавстві з охорони праці.

Організатори заходу: кафедра технологій навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.

Формат заходу: Усеукраїнська науково-практична інтернет-конференція.

Тематика питань конференції, що рекомендуються для обговорення:

  • Сучасні підходи до охорони праці та безпеки освітнього процесу в закладі професійної (професійно-технічної) освіти;
  • Реалізація  принципів та вимог Концепції «Безпека 360» в процесі  розбудови безпечного освітнього середовища;
  • Використання сучасних цифрових інструментів з охорони праці в ЗП(ПТ)О: теоретичні аспекти та успішні практики;
  • Сучасні підходи до організації навчання з питань охорони праці в ЗП(ПТ)О;
  • Сучасне нормативно-правове забезпечення охорони праці та безпеки в ЗП(ПТ)О;
  • Інформаційна безпека освітнього середовища закладу освіти. Актуальні виклики Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Для реєстрації та участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні підходи до охорони праці в професійній освіті. Концепція «безпеки 360 градусів» просимо до 20 жовтня 2024 року:

  • пройти реєстрацію за покликанням: https://forms.gle/5mMEdzE5N7tzBwr27
  • надіслати текст доповіді, тези, презентаційні матеріали (за умови виступу) на електронну пошту організаційного комітету за адресою: tnoptad@ukr.net

Усеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні підходи до охорони праці в професійній освіті. Концепція «безпеки 360 градусів» відбудеться в режимі онлайн за покликанням:

https://us02web.zoom.us/j/88061656765?pwd=OR7bgu6fkmqRUsJYJlritk0fwvMY2T.1

Ідентифікатор конференції: 880 6165 6765

Код доступу: 506333

Підсумки проведення заходу: за результатами конференції учасники отримають сертифікати про участь.

Тези доповідей учасників будуть розміщені в Е-збірнику матеріалів Усеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції.

Реєстрацією на участь у конференції автори висловлюють згоду на розміщення доповідей, презентаційних матеріалів у мережі Інтернет. Матеріали розміщуються в авторській редакції.

Доповіді та презентаційні матеріали для участі необхідно надсилати до 20.10.2024 на електронну адресу tnoptad@ukr.net з приміткою: «До участі у Всеукраїнськії науково-практичній інтернет-конференції»

 

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРОННОГО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ (ТЕЗ) КОНФЕРЕНЦІЇ:

Матеріали будуть розміщені в авторській редакції. Доповіді учасники подають українською або англійською мовами на сторінках формату А4 обсягом до 5 сторінок, відстань між рядками – 1,5 інтервал комп’ютерного стандарту, шрифт Times New Roman, кегель 14; поля: верхнє, нижнє, ліворуч, праворуч – 20 мм.

Перший рядок: Назва доповіді, вирівнювання посередині, текст напівжирним шрифтом, усі великі літери. Один пропущений рядок.

Другий рядок: Прізвище та ініціали автора, текст напівжирним шрифтом; науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи курсивом. Вирівнювання посередині. Один пропущений рядок.

Далі – текст доповіді із посиланнями на використані джерела. Один пропущений рядок.

Список використаних джерел – подається в кінці тез та оформлюється відповідно до стандарту ДСТУ 8302:2015

Приклад оформлення

МЕТОДИЧНІ АСПЕКТИ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ ЦИФРОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ

Іванова Т.В., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва»

ТЕКСТ ДОПОВІДІ

Список використаних джерел (за необхідності)

Додатки (за необхідності)

Відповідальні за підготовку:

Галина Коссова-Сіліна, завідувачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну е-mail: siolga13@ukr.net, тел.: 050-774-77-44;

Світлана Швидка,доценткакафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну е-mail: svetlana.shvydka@gmail.com, тел.: 0989991144;

Даря Головко, ст. викладачка кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну е-mail: rinadarina88@gmail.com,  тел.: 0508170672.