Звернення Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Шановні колеги!

Приводом для нашого звернення стала публікація пана В. Демченка від 27 лютого 2020 року, яка була надіслана на електронну адресу Національної академії педагогічних наук України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», тощо.

Ми засуджуємо таку публікацію, яка є наклепом на працівників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти та посягає на честь, гідність та свободу громадян України, які є переміщеними із зони проведення антитерористичної операції, наносить шкоду іміджу Інституту, як відокремленого структурного підрозділу Університету менеджменту освіти та НАПН України в цілому. Вказана у листі інформація є неправдивою, що підтверджується листом-зверненням працівників БІНПО від 02 березня 2020 року.

Ми висловлюємо свою підтримку працівникам Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, які залишивши у Донецьку житло та майно, незважаючи на загрозу їх життю, переїхали на підконтрольну Україні територію, продовжили здійснювати освітній процес, виконуючи планові показники підготовки та перепідготовки педагогічних працівників, з року в рік нарощуючи матеріально-технічну базу Інституту. Багаторічна та плідна праця багатьох з них відзначена нагородами Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України.

Ми пишаємось, що в складі нашого Університету є такі працівники, для яких патріотизм, професіоналізм, відданість своїй справі є пріоритетним напрямком їх діяльності.

Вчена рада ДЗВО «Університет менеджменту освіти»