ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

З 26 по 30 червня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 128 педагогічних працівників закладів професійної освіти Сумської області.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 94 слухачів (3 навчальні групи) за категорією: «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (94 особи)із 24 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області.

Із 26 по 29 червня 2023 року короткострокові курси підвищення кваліфікації за темою: «Основи охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі професійної освіти» пройшли 34 педагогічні працівники ЗП(ПТ)О (1 навчальна група).

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ІІІ (підсумково-рефлексійного) етапу пройшли «Вихідну анкету слухачів курсів підвищення кваліфікації», що має за мету врахувати побажання та зауваги замовників (споживачів) та проаналізувати рівень якості надання освітніх послуг на курсах підвищення кваліфікації фахівців у галузі П(ПТ)О.

Відбувся онлайн захист випускних робіт. Членами комісії були 3 професори: Вікторія Сидоренко, Ганна Романова, Володимир Мандрагеля; 3 доценти: Світлана Швидка, Андрій Єрмоленко, Оксана Маслова; 3 старші викладачі: Світлана Шевчук, Андрій Геревенко, Ірина Гончарова.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

Бажаємо нашим слухачам плідного цікавого та корисного навчання, а також запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!