ДИРЕКТОР ННІМП - УЧАСНИК ФОРУМУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ «ОСВІТА ПІД ЧАС ВІЙНИ»

30 серпня 2023 року у м. Бровари відбувся форум педагогічних працівників Броварської міської територіальної громади «Освіта під час війни».

На форум були запрошені: міський голова Ігор Сапожко; начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник; директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти Юрій Вергун; голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельченко; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова, директори закладів освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ігор Сапожко; питання «Виклики на рівні громади і школи: забезпечення якісного освітнього простору» висвітлила Оксана Мельник, ґрунтовний аналіз щодо освітніх втрат й освітніх розривів на рівні ЗЗСО, вимірювання та механізми подолання здійснив Юрій Вергун, «Актуальні питання для закладів дошкільної освіти в новому навчальному році» розкрила Ніна Омельченко.

Тетяна Рожнова презентувала ННІМП, спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, а також зупинилась на питанні «Психологічна допомога та емоційна підтримка освітнього процесу в умовах воєнного стану».

Під час форуму було обговорено проблеми сьогодення та намічені шляхи їх вирішення. Освітній фронт триває!