Європейські дипломи в Університеті менеджменту освіти

26 червня 2015 р. було підписано угоду про співпрацю у галузі освіти та науки між Вєлькопольською вищою суспільно-економічною школою з м.  Шрьоде Вєлькопольська (Республіка Польща) та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Відповідно до угоди основними напрямами співпраці є обмін науковими та навчальними матеріалами, а також викладачами для читання лекцій, стажування викладачів в університетах-партнерах, обмін студентами у процесі навчання на споріднених спеціальностях та у межах студентських практик.

Завдяки участі у такій програмі обміну студенти Університету матимуть змогу отримати дипломи двох зразків – державного та європейського із спеціальностей: педагогіка, економіка, соціальна робота.