ПІДПИСАНО ДОГОВІР ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ УНІВЕРСИТЕТОМ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ ТА ДЕРЖАВНОЮ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ УКРАЇНИ ІМЕНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО

27 липня 2023 року ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в особі ректора Миколи Кириченка та Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинськогов особі директора Лариси Березівської.

Під час робочої зустрічі ректор Микола Кириченко, в.о. проректора з наукової роботи та цифровізації Інна Отамась, заступник директора з наукової роботи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Ганна Романова, обговорили головні напрями співпраці, що знайшли відображення у договорі Це – створення сприятливих умов для ефективного використання наявного інтелектуального потенціалу установ; проведення спільних наукових і науково-практичних масових заходів (семінарів, вебінарів, конференцій тощо); популяризація результатів наукових досліджень у вітчизняних і зарубіжних наукових періодичних виданнях; співпраця у проведенні наукових досліджень.