ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЦИФРОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Відповідно до листа НАПН України «Про організацію навчання та сертифікацію наукових та науково-педагогічних працівників НАПН України» від 23.10.2023 року № 2-7/144 та затвердженої Програми навчання з підвищення рівня цифрової компетентності науково-педагогічних працівників НАПН України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» спільно з Інститутом цифровізації освіти з 30 жовтня по 21 листопада 2023 року проводить навчання з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових і науково-педагогічних працівників НАПН України.

30 жовтня 2023 року цикл навчальних занять розпочато з лекції доктора педагогічних наук, професора кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Центрального інституту підвищення кваліфікації ДЗВО «Університет менеджменту освіту» Любові Карташової на тему «Офісні застосунки: текстовий процесор MS Word». У центрі уваги було середовище MS Word, в якому можна створювати та здійснювати верстку складних, багаторівневих документів, додаючи до них рисунки, таблиці і діаграми, автоматично контролювати дії користувача, перевіряти орфографічні й граматичні помилки, здійснювати рецензування тощо. Зокрема, у межах лекції здійснено аналітичний огляд інтелектуальних функцій та відповідного інструментарію MS Word. Важливим аспектом заняття став детальний розгляд їх практичного застосування в автоматизації процесу створення наукових робіт та підготовки навчально-методичних матеріалів.