Про затвердження обсягів державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2023 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2023 року № 708 «Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2023 році» та на підставі рішення Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби з відбору виконавців державного замовлення на підвищення кваліфікації у 2023 році (протокол засідання № 3 від 17 серпня 2023 року) ДЗВО «Університет менеджменту освіти» став переможцем конкурсу.

Сертифіковані програми на підвищення кваліфікації було розроблено кафедрою менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти Університету, завідувач кафедри – доктор педагогічних наук, професор Зоя Рябова.

Університету менеджменту освіти рішенням комісії затверджено обсяги державного замовлення НАДС на підвищення кваліфікації державних службовців категорії «Б», «В» та осіб місцевого самоврядування у кількості 325 осіб. З них для державних службовців:

• місцевого самоврядування за загальними професійними (сертифікатними) програмами у 2023 році – 13 осіб. Програма підвищення кваліфікації «Публічне управління розвитком системи освіти». Укладачі: Зоя Рябова, доктор педагогічних, професор; Тетяна Лукіна, доктор наук з державного управління, професор; Надія Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • які займають посади державної служби категорії «Б», за загальними професійними (сертифікатними) програмами у 2023 році – 62 особи. Програма підвищення кваліфікації «Публічне управління в умовах глобалізації». Укладачі: Зоя Рябова, доктор педагогічних, професор; Ірина Кринична, доктор наук з державного управління, професор; Олена Коврига, кандидат наук з державного управління, доцент;
  • які займають посади державної служби категорії «В», за загальними професійними (сертифікатними) програмами у 2023 році – 150 осіб. Програма підвищення кваліфікації «Професійний розвиток державного службовця з питань управління у сфері освіти». Укладачі: Зоя Рябова, доктор педагогічних, професор; Тетяна Лукіна, доктор наук з державного управління, професор; Лариса Оліфіра, кандидат педагогічних наук, доцент; Надія Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • які займають посади державної служби категорії «Б», з питань впровадження змін та прийняття ефективних рішень за загальними короткостроковими програмами у 2023 році ‑ 50 осіб. Програма підвищення кваліфікації «Впровадження змін та прийняття управлінських рішень в державній службі». Укладачі: Зоя Рябова, доктор педагогічних, професор; Валентина Гладкова, доктор педагогічних наук, професор; В’ячеслав Супрун, кандидат економічних наук, доцент;
  • які займають посади державної служби категорії «В», посадових осіб місцевого самоврядування з питань сприйняття змін за загальними короткостроковими програмами у 2023 році – 50 осіб. Програма підвищення кваліфікації «Сприйняття змін у професійній діяльності державного службовця сфери освіти». Укладачі: Олена Бондарчук, доктор психологічних наук, професор; Лариса Оліфіра, кандидат педагогічних наук, доцент; Надія Любченко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Конкурсні матеріали було підготовлено під керівництвом завідувача кафедри менеджменту освіти та права, доктора педагогічних наук, професора Зої Рябової за участі ректора, доктора філософії, професора кафедри філософії і освіти дорослих Миколи Кириченка; проректора з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктора педагогічних наук, професора Наталії Муранової; директора ЦІПО, доктора педагогічних наук, професора Тамари Сорочан; старшого викладача кафедри менеджменту освіти та права Тамари Пікож; начальника відділу моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації Олени Безнос; директора Центру міжнародного співробітництва та освіти Світлани Грицай; заступника директора ЦІПО, кандидата педагогічних наук, доцента Лариси Оліфіри; заступника головного бухгалтера Світлани Лопушанської, економіста фінансово-економічного відділу Катерини Крамаренко, доцента кафедри менеджменту освіти та права, кандидата педагогічних наук, доцента  Надії Любченко, професора кафедри кафедри менеджменту освіти та права, доктора наук з державного управління, професора Ірини Криничної.

.

Ознайомитися з програмами підвищення кваліфікації державних службовців можна на сайті Університету менеджменту освіти: https://tinyurl.com/24mfqhlh

Результати конкурсу свідчить про довіру Конкурсної комісії Національного агентства України з питань державної служби з відбору виконавців державного замовлення на підвищення кваліфікації у 2023 році до науково-педагогічного колективу як кафедри менеджменту освіти та права, так і Університету менеджменту освіти в цілому.

Щиро вітаємо колектив Університету з перемогою у Конкурсі Національного агентства України з питань державної служби з відбору виконавців державного замовлення на підвищення кваліфікації у 2023 році.