РЕКТОРА УМО МИКОЛУ КИРИЧЕНКА НАГОРОДЖЕНО НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ЗА СЛУЖБУ ТА ЗВИТЯГУ» ІІІ СТУПЕНЯ.

21 грудня 2023 року за успіхи у військово-патріотичному вихованні підростаючого покоління українців, за підтримку волонтерського руху по допомозі Збройним Силам України, за організацію тісної співпраці ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України з військовими закладами освіти наказом Командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенантом Сергеєм Наєвим нагороджено ректора Університету Миколу Кириченка нагрудним знаком «За службу та звитягу» ІІІ ступеня.

Нагороду вручив заступник Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України полковник Євген Коваленко.

Наближаємо Перемогу разом!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!