РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ ННІМП З КЕРІВНИКОМ ПІСЛЯДИПЛОМОНОЇ ПРОГРАМИ «УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ» УНІВЕРСИТЕТУ ЯНА ДЛУГОША В М.ЧЕНСТОХОВА

08 травня 2023 року у рамках євроінтеграційного простору та забезпечення імплементації європейських підходів та практик у підготовку здобувачів вищої освіти кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України науково-педагогічні працівники кафедри провели робочу зустріч із керівником післядипломної програми «Управління закладом освіти» Університету Яна Длугоша в м. Ченстохова (Республіка Польща) продеканом студентських та викладацьких справ з економічних напрямів факультету права та економіки, доктором Пауліною Учекаж-Йеж.

Під час онлайн зустрічі ННІМП представляли: директор, член робочої групи з розробки ОПП «Управління навчальним закладом», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Рожнова; в.о. заступника директора, професор кафедри, гарант ОПП «Педагогіка вищої школи», доктор педагогічних наук, професор Наталія Приходькіна; професор кафедри, гарант ОПП «Управління навчальним закладом», кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махиня.

За результатами зустрічі визначено ряд напрямів міжнародної наукової співпраці, серед яких: можливість підвищення кваліфікації педагогічних працівників, за програмами Університету Яна Длугоша в м. Ченстохова (Республіка Польща); можливість проведення та безкоштовного друку спільних польсько-українських наукових досліджень на базі Університетів; узгодження тем і курсів за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» для ознайомлення здобувачів вищої освіти з системами освіти країн, що особливо актуально в умовах інтенсифікації процесу інтернаціоналізації освіти і науки України, її інтеграції в європейський освітній простір; збільшення кількості проєктів міжнародної освітньо-наукової співпраці тощо.