Робочий візит до Австрії

З 15 по 17 червня 2015 р. українська делегація представників Університету менеджменту освіти на запрошення Міністерства освіти і жінок Австрії та КультурКонтакт Австрія на чолі з ректором Університету, академіком Віктором Васильовичем Олійником, а також за участі заступника Міністра освіти і науки України Олега Дерев’янка відвідали Республіку Австрія, де ознайомилися з австрійською системою освіти, міжнародним досвідом системи підготовки та підвищення кваліфікації вчителів і керівників закладів освіти у Віденському педагогічному інституті та Педагогічному інституті  Штірії (м. Грац).У межах робочого візиту відбулась зустріч із заступником міністра з питань освіти і жінок Австрії паном Ганспентером Хубером, який розповів про сучасні тенденції австрійської системи освіти, з директором КультурКонтакт Австрія Герхардом Коваром та керівником відділу освітніх кооперацій КультурКонтакт Австрія Монікою Мотт. Під час зустрічі обговорювалися питання освітньої політики та процесу реформування системи освіти в Австрії й Україні, стратегії міжнародної співпраці України в освітній політиці, упровадження нових підходів у системі освіти, підготовки та підвищенні кваліфікації керівних кадрів освіти, а також дисемінації австрійського досвіду в галузі менеджменту якості освіти.

Результатом робочих зустрічей стало виявлення подальших тем спільних міжнародних проектів та можливостей майбутньої співпраці у питаннях магістерських програм Університету (підготовки менеджерів освіти) та обміну студентами й науково-педагогічним персоналом зазначених закладів.