У БІНПО ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ «НОВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ Й ВИРОБНИЧІ ТЕХНОЛОГІЇ» З ПЕДАГОГАМИ ЗП(ПТ)О ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10 січня 2024 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулась онлайн-зустріч Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» з педагогами професійно-технічної освіти Черкаської області.

Оксана Оліферчук, завідувачка відділу сучасних технологій виробництва, під час зустрічі ознайомила викладачів професійно-теоретичної та майстрів професійно-практичної з банком передового педагогічного досвіду інформаційно-аналітичного ресурсу «Методична скарбничка» (http://surl.li/lylcc). Понад 100 слухачів отримали вичерпні відповіді щодо методичного супроводу сучасного педагога професійної освіти.

У період воєнного стану набуває особливої актуальності науково-методичний супровід безперервного професійного розвитку педагогів в умовах неформальної та інформальної освіти; надання дорадницької, консультативної, фасилітативної допомоги щодо впровадження педагогічних інновацій; узагальнення перспективного педагогічного досвіду; оволодіння новітніми виробничими технологіями, поширення кращих освітніх практик. У БІНПО активно функціонує Консалтинговий центр «Новітні педагогічні і виробничі технології» (vstvbinpo23@gmail.com), інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» для професійного спілкування, обміну досвідом, отримання науково-методичної методичної підтримки.

Банк кращих освітніх практик БІНПО постійно оновлюється педагогічними кейсами для проведення навчальних занять, узагальнення та поширення інноваційного педагогічного досвіду. Усього інформаційно-аналітичний ресурс «Методична скарбничка» вміщує 1648 методичних матеріалів для 120 професій, у 2256 – кращих освітніх практик за компетенціями на електронних носіях, 169 відеофільмів для 49 професій, 14 методичних матеріалів інтерактивно-практичного простору для здобувачів освіти з професії «Електрогазозварник», узагальнені матеріали міжнародних спеціалізованих виставок (презентації і каталоги), 6 збірників за компетенціями.

Онлайн-зустрічі Консалтингового центру БІНПО «Новітні педагогічні й виробничі технології» із педагогами професійно-технічної освіти проходять згідно графіку щосереди.

Запрошуємо педагогів до співпраці і професійної взаємодії (імейл: omp_7@binpo.onmicrosoft.com).