У ЦІПО ВІДБУЛАСЯ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ЛЮБОВІ КАРТАШОВОЇ

Проведення відкритих лекцій - запорука підвищення майстерності та професійного розвитку науково-педагогічних працівників, що впливає на якість надання освітніх послуг та конкурентоспроможність закладу освіти. У Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» такі заходи є традиційними.

07 вересня 2023 рокув Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулась відкрита лекція «Цифрова адженда 2023: освітній аспект» для категорії слухачів «Сервіс Google в освітньому процесі: організаційно-методичні підходи використання», які проходять заключний етап курсів підвищення кваліфікації.

Під час відкритої лекції Любов Карташова, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій привітала присутніх слухачів у відкритому онлайн-просторі. Метою відкритої лекції було визначено підвищення рівня цифрових компетентностей науково-педагогічних працівників. Обговорювалися виклики цифрового суспільства сьогодення, що стоять перед освітянами; цифрові трансформації, що відбуваються в освіті; перспективи і шляхи поліпшення для задоволення потреб і вимог здобувачів освіти сьогодні та в найближчому майбутньому. Лектором були наведені влучні приклади, підкріплені демонстрацією веб-ресурсів, та окреслені напрями для подальшого поглиблення, вивчення та дослідження слухачами складових і напрямів цифровізації.

По завершенню лекції відбулося обговорення, в якому взяли участь провідні науковці Університету менеджменту освіти: доктор педагогічних наук, професор Тамара Сорочан, доктор педагогічних наук, професор Зоя Рябова, доктор психологічних наук, професор Олена Бондарчук, доктор педагогічних наук, професор Валентина Гладкова, доктор педагогічних наук, професор Людмила Пуховська, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергєєва, а також доценти і старші викладачі кафедр Центрального інституту післядипломної освіти.

Лектору вдалося поєднати принципи наступності, науковості, послідовності, доступності та новизни під час лекції; дотримуватися оптимальної кількості викладу навчального матеріалута та відповідності рівню підготовленості здобувачів освіти. Загалом позитивно оцінивши проведену відкриту лекцію, науково-педагогічні працівники кафедр відзначили високий науково-методичний рівень проведеного заняття, професіоналізм та педагогічну майстерність лектора Любові Карташової.

Вітаємо нашу колегу, Любов Карташову, з успішно проведеною лекцією, яка розпочала цикл запланованих відкритих занять науково-педагогічними працівниками кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій у 2023 році.

Освітяни - сильні та непереможні! Ми - Україна! Наближаємо перемогу разом!