У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

У ННІМП ПРОДОВЖИВ РОБОТУ ВІДКРИТИЙ ОСВІТНІЙ МАРАФОН «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

18 травня 2022 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжив роботу Відкритий освітній марафон «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!».

Український бізнес тримає економічний фронт – це надважлива умова, щоб перемогти у війні з російським агресором. В якому стані знаходиться зараз економіка нашої країни? Які перспективи розвитку вона має? Куди потрібно рухатись українським компаніям, щоб вижити? Відповіді на ці та інші питання можна було отримани на відкритій лекції «Детермінанти розвитку післявоєнної економіки та управління персоналом». Захід об’єднав учасників з різних куточків України, зокрема Київ, Житомир, Рівне, Вінниця, Біла Церква, Дніпро, Одеса, Івано-Франківськ тощо.

У роботі онлайн-марафону взяли участь два спікери, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої вищої освіти, молодь, представники пенінтеціарних служб. До заходу доєдналося понад 40 учасників.

Відкрила захід кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП Татьяна Бурлаенко, якарозкрила ключові особливості реконструкції та модернізації післявоєнної економіки України.

Спікер Марина Морозова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП продемонструвала особливості управлінням персоналом, зокрема мотивації та залученості працівників до організації своєю професійної діяльності.

Спікери познайомили учасників із часовими горизонтами війни в Україні; представили 10 трендів розвитку бізнесу після війни; перелік затребуваних професій під час відбудови України після війни; проблеми роботи з персоналом в умовах військового стану; розповіли як мотивувати персонал під час роботи організацій в умовах війни тощо. Увагу присутніх також було акцентовано на тому, що ніхто, крім українців, не відбудує Україну і не створить картинку майбутнього, якого для нашої держави хочемо саме ми.

Після лекції виникла жвава дискусія щодо піднятих питань, що свідчить про зацікавленість даною тематикою

Повний виступ спікерів доступний на ютуб-каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти»:
https://www.youtube.com/watch?v=4emvC-dVFr0

Дякуємо усім, хто долучився до Відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!».