У ННІМП ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ І РОЗРОБОК МОЛОДІ «УНІВЕРСІАДА-2024»

13 лютого 2024 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу наукових проєктів і розробок молоді «Універсіада-2024».

Учасниками Універсіади – 2024 стали 90 здобувачів освіти з 7 областей України: Київської, Чернігівської, Сумської, Вінницької, Житомирської, Запорізької, Харківської.

Метою заходу було розкриття творчого потенціалу особистості, сприяння розвитку проєктної діяльності здобувачів освіти, набуття молодим поколінням соціального досвіду, підтримка обдарованої молоді.

З вітальним словом до учасників Універсіади – 2024 звернулися: ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор філософії, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України Микола Кириченко; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат економічних наук, доцент В’ячеслав Супрун; партнери конкурсу - представник Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Child.ua» Андрій Павленко.

Асоціація міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Child.ua» забезпечила конкурсантів заохочувальними подарунками, а арт підтримку надала українська художниця та здобувачка вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО» Єлизавета Марк, яка розробила артбренд цьогорічного конкурсу.

Технічну підтримку заходу здійснив Максим Ротарь, здобувач вищої освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Презентацію ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України забезпечила професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дубініна.

Консультантами учасників конкурсу впродовж двох етапів конкурсу були Оксана Дубініна, професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент та Тетяна Бурлаєнко, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент.

На онлайн-конференції були присутні: проректор із науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова; науково-педагогічні працівники ННІМП, рецензенти, члени організаційного комітету, керівники секцій, члени конкурсної комісії, які у своїх виступах відмітили високий рівень підготовки науково-дослідницьких робіт учнів, обдарованість, талант, прагнення до самовдосконалення й самореалізації, великий творчий потенціал, а також вагому роль керівників-педагогів учасників.

Захист конкурсних робіт відбувався у шести секціях: «Основи економіки, основи менеджменту, екологія», керівники секції - кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко; «Іноземна мова (англійська)», керівник – кандидат психологічних наук, доцент Володимир Івкін; «Історія України», керівник секції – кандидат історичних наук, доцент Алла Вініченко; «Психологія, біологія», керівник – доктор педагогічних наук, професор Олександра Брюховецька; «Фізика, математика, комп’ютерні науки», керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Махиня; «Українська мова та література», керівник – кандидат педагогічних наук Тетяна Волотовська.

Під час обговорення й оцінювання наукових проєктів учасників панувала тепла і дружня атмосфера, а також належна комунікація між педагогічними працівниками закладів освіти та науковцями Університету.

Переможцями «Універсіади – 2024» визнано 47 найкращих наукових проєктів. Учасників-переможців нагороджено Дипломами відповідно до наказу ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Подяками ректора ДЗВО «УМО» відзначено партнерів конкурсу, керівників-педагогів й науково-педагогічних працівників Університету.

Від ректорату із заключним словом виступила проректорка із науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Наталія Муранова, яка висловила подяку учасникам конкурсу та науковим керівникам, зазначила актуальність наукових розробок молодих науковців, побажала подальших успіхів усім присутнім, запросила учасників на навчання до Університету, а також відмітила, що важливість заходу під час воєнного стану.

Сердечно вітаємо переможців і учасників конкурсу. Зичимо їм мирного неба, міцного здоров’я, щастя, добра, глибокої віри, зростання, професійної інтуїції. А керівникам ‑ творчого неспокою, невичерпної енергії, високого професіоналізму, оптимізму, наукових успіхів та нових відкриттів серед молоді на славу та процвітання науки України!

Більшість учасників конкурсу висловили бажання продовжити співпрацю з Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, а саме: стати його студентами.

Наближаємо нашу Перемогу разом!