УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ ДЗВО «УМО» У ВСЕСВІТНЬОМУ ВЕБІНАРІ ЕРАЗМУС+ 2024

УЧАСТЬ СПІВРОБІТНИКІВ ДЗВО «УМО» У ВСЕСВІТНЬОМУ ВЕБІНАРІ ЕРАЗМУС+ 2024

22-24 жовтня 2024 року відбувся Erasmus+ World Wide Webinar 2024. Цей вебінар проходив в м. Брюсселі та транслювався на всі континенти світу і зібрав разом представників освітніх установ, здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, експертів з різних країн, щоб обговорити можливості, які відкриває програма Еразмус+.

Всесвітній вебінар Еразмус+ є унікальною можливістю для потенційних учасників програми Еразмус+ з країн, що не є членами ЄС, зрозуміти, яку перевагу вони можуть отримати від участі в обмінах та співпраці організацій та зі своїми колегами з країн ЄС та асоційованих країн Еразмус+.

У сесіях вебінару взяли участь Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, організаційної роботи та міжнародних зв’язків; Світлана Грицай, директор Центру міжнародного співробітництва та освіти; Лариса Бородінова, в.о.завідувача відділу моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації; Тетяна Ільїна, методист вищої категорії відділу моніторингу якості освіти, ліцензування та акредитації та інші науково-педагогічних працівників ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, які зацікавлені в можливостях програм Європейського Союзу і хочуть дізнатися, як вони можуть перетворити свої ідеї співпраці на проєктну пропозицію за програмою Еразмус+.

Під час вебінару були розглянуті наступні можливості:

  • академічний обмін здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками;
  • проєкти співпраці у сфері вищої та професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти;
  • проєкти співпраці для молодіжних організацій;
  • віртуальні обміни;
  • мобільність для дослідників.

Формат вебінару включав панельні дискусії, воркшопи та інтерактивні сесії, що дозволило представникам із різних країн світу активно долучатися до обговорення, а спеціальні запрошені експерти та менеджери відділів Європейської Комісії поділилися своїм досвідом та знаннями.

Одним із центральних акцентів заходу стала роль цифрових технологій в освітньому процесі. Учасники обговорили інтеграцію онлайн-інструментів, питання соціальної інклюзії в освіті та впровадження екологічних практик.

Всесвітній вебінар Еразмус+ 2024 у Брюсселі став важливою платформою для обміну ідеями та досвідом. Це не лише можливість отримати нові знання, але й шанс створити партнерства, що сприятимуть розвитку міжнародних освітніх програм.