УВАГА, КОНКУРС!

УВАГА, КОНКУРС!

Розігруємо яскравий мерч серед тих, хто отримав сертифікати за перегляд освітніх серіалів на платформі Дія.Освіта у січні.

Давно відкладали перегляд освітнього серіалу на платформі Дія.Освіта? Тоді це - той самий знак знову повернутись до перегляду і таки отримати свій сертифікат.

Щоб взяти участь у розіграші:

  • Отримайте мінімум 1 сертифікат за проходження будь-якого освітнього продукту на платформі Дія.Освіта після 01 січня 2024 року.

  • Під цим постом у коментарях на сторінці Facebook ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (https://www.facebook.com/umo.edu.ua) вкажіть назву освітнього серіалу Дія.Освіта, який ви опанували, а також свої прізвище та ім’я.

  • Чим більше коментарів та сертифікатів - тим більше шансів на перемогу!

Встигніть взяти участь у розіграші до 23:59 28 січня 2024 року. Переможців буде відібрано за допомогою random.org та оголошено у середу, 31 січня 2024 року на нашій сторінці у Facebook ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (https://www.facebook.com/umo.edu.ua) у коментарі під цим дописом.

30 переможців, які будуть першими у списку random.org отримають круті подарунки від Дія.Освіта!

Важливо:

  • Ми перевіримо виконання умов та попросимо переможців надіслати скриншот сертифіката за проходження освітнього серіалу в дірект.

  • Якщо переможці протягом тижня не нададуть скріншот сертифіката у дірект, ми передаємо право отримати подарунок наступним учасникам зі списку random.org.

  • У разі будь-яких змін інформація буде розміщена на офіційній сторінці Обласного координаційного центру з питань реалізації заходів та проектів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації та на сторінках в мережі Facebook наших партнерів.

Конкурс проводиться Обласним координаційним центром з питань реалізації заходів та проєктів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації при Кіровоградській обласній державній адміністрації, Цифровим хабом з публічного управління та проєктного менеджменту спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Дія.Освіта.

Засновником Цифрового хабу є кафедра публічного управління та проектного менеджменту ДЗВО «Університет менеджменту освіти».