ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ

25 жовтня 2023 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

Директори Навчально-наукового інституту менеджменту та психології (В’ячеслав Супрун) та Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти (Вікторія Сидоренко) представили результати діяльності інститутів за 2023 рік. До підготовки питання були залучені експертні комісії на чолі із завідувачем кафедри психології управління ЦІПО Оленою Бондарчук та заступником директора ЦПО Ларисою Оліфірою, які ознайомили Вчену раду з результатами своєї роботи та наданими рекомендаціями. Обговорено перспективи розвитку інститутів та перспективні напрями діяльності в контексті викликів сьогодення.

Завідувач кафедри професійної і вищої освіти Лариса Сергеєва проінформувала Вчену раду щодо проміжних результатів педагогічного експерименту за темою: «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти» у межах діяльності інноваційного віддаленого кластеру «Електроімпульс». До обговорення питання було запрошено президента громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), співголову консультативної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс» Катерину Мірошниченко, заступника директора Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею, співголову консультативної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс» Тетяну Стойчик,директора ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», членакоординаційної ради ІВ кластеру «Енергоімпульс» Марину Лизогуб, проректора з наукової роботи та цифровізації Інну Отамась. Роботу кафедри професійної і вищої освіти щодо здійснення педагогічного експерименту з теми: «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти» в межах ІВ кластеру «Електроімпульс» було схвалено.

Затверджено склад разових спеціалізованих рад з метою захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» Оксани Горішної, Наталії Давидової, Дмитра Борсука.