ВІДБУВСЯ МОТИВАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНИЙ КЕЙС-СЕМІНАР НА ТЕМУ «ВИКОРИСТАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ПРАКТИК ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ТРАНСФОРМАЦІЯ В УСПІХ»

10 жовтня 2024 року на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся мотиваційно-інформаційний кейс-семінар на тему «Використання ефективних практик для формування позитивного іміджу закладу позашкільної освіти: трансформація в успіх». У рамках заходу виступила Ольга Просіна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Тема виступу: «Професійна трансформація педагогів позашкільної освіти: шляхи розвитку та майстерності», яка викликала значний інтерес серед учасників заходу.

Доцент Ольга Просіна поділилася досвідом впровадження інноваційних підходів до професійного розвитку педагогів, наголосила на важливості особистісного зростання та набуття нових компетенцій в умовах сучасних освітніх викликів. Особливу увагу було приділено трансформаційним результатам навчання, які включають зміни у світогляді, поведінці та підходах до освітньої діяльності. Виступ сприяв учасникам усвідомити необхідність адаптації до нових умов і розвитку власного професійного потенціалу.

Також Ольга Просіна акцентувала на важливості психологічної підтримки педагогів у процесі трансформації. Вона підкреслила, що розвиток емоційної стійкості та вміння керувати стресом є ключовими елементами успішної професійної адаптації в сучасному освітньому середовищі.